Programista aplikacji internetowych

Mergesoft sp. z o. o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie i wytwarzanie oprogramowania w zakresie interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i systemów baz danych
  • Praca analityczna w dziedzinie używanych technologii

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w dużych prestiżowych projektach
  • Pracę w najnowszych technologiach takich jak Angular, TypeScript, NodeJS

Wymagania

Oczekujemy:

  • Znajomości języka JavaScript
  • Znajomości technologii internetowych: HTML, CSS
  • Podstaw SQL, PL/SQL i języka Java
  • Chęci rozwoju i poznawania nowych technologii
  • Ukończenia studiów wyższych na kierunku informatyka. Do rekrutacji zapraszamy również studentów ostatniego roku.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji dla urządzeń mobilnych

Prezentacja firmy

Od 17 lat wspieramy firmy w lepszym zarządzaniu procesami zachodzącymi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca dla studenta, Praca IT - Bazy danych