Polsoft Engineering Sp. z o.o.

Katowicka firma informatyczna istniejąca na rynku od 1992 roku Polsoft Engineering Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Android

Od: Polsoft Engineering Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Wymagania kluczowe stawiane potencjalnym kandydatom:

  • Doświadczenie w korzystaniu z Android SDK oraz Android Studio
  • Praktyczna znajomość Java, T-SQL
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na efektywne korzystanie z dokumentacji technicznej
  • Znajomość systemów kontroli wersji, repozytorium wiedzy

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych, ASP.NET
  • Znajomość ASP.NET, JavaScript , AJAX, Jquery
  • Znajomoćś IIS, MS-SQL

Cele i zadania:

  • Utrzymanie i rozwój aplikacji Android
  • Współpraca z testerami
  • Dokumentacja realizowanych projektów

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego ( kursy i szkolenia ),
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • umowę o pracę
  • rozbudowany pakiet socjalny!
    - karty Multisport Classic/Plus
    - opieka medyczna
    - język angielski
    - ubezpieczenia grupowe
  • pracę w komfortowych warunkach:
    - klimatyzowane wnętrza,
    - gwarantowane miejsce parkingowe,
    - bardzo dobry dojazd do głównych szlaków komunikacyjnych,
    - wyposażona kuchnia i jadalnia
    - pyszne obiady w formie cateringu
  • „rowerownię” – miejsce gdzie bezpiecznie przechowasz swój rower, zostawisz sportowe ubranie, weźmiesz odświeżający prysznic i przebierzesz się w „cywilne” ciuchy.
  • możliwość realizowania własnych pomysłów
  • pracę w młodym, otwartym, pozytywnym zespole
  • pomoc we wdrożeniu w pracę
  • wyjazdy integracyjne :)
  • imprezy sportowe