Program Stażowy dla Młodych Inżynierów

LM Wind Power Blades (Poland) Sp. z o.o.

Goleniów, zachodniopomorskie

LM Wind Power a GE Renewable Energy business is the world's leading supplier of blades and service to the wind industry, and the only supplier that operates on a global basis. Since this year LM Wind Power is a part of  General Electric company. The wind turbine industry is becoming increasingly complex, with radical progress made over the last few decades, providing great opportunities for professional development and a work environment that promotes initiative and creativity.

If working in a company which creates state-of-the-art technology and processes attracts you, LM Wind Power has a career for you.

Now we offer a great opportunities for young engineers!

W I etapie programu stażowego, który potrwa 9 miesięcy będziesz realizował zadania zgodnie z określonym harmonogramem kolejno w 4 obszarach:

  • Production
  • Quality
  • Process Engineering
  • Maintenance

Po tym etapie wybierzemy najlepszych uczstników do II etapu. W tym czasie będziesz odbywał szkolenia i realizował powierzone projekty w jednym wybranym, dedykowanym dziale.

Warunkiem przystąpienia do Programu Talentowego jest

  • posiadanie tytułu Inżyniera
  • cechowanie się profilem oczekiwanym przez LM Wind Power

By spełnić oczekiwania stawiane uczestnikom programu, powinieneś być:

  • Energiczny
  • Otwarty na współpracę z ludźmi
  • Nastawiony na zmiany (podejście innowacyjne)
  • Ambitny, z motywacją wewnętrzną do realizacji celów
  • Pracowity i sumienny

Ponadto,

  • Pozytywnie podchodzisz do realizacji zadań
  • Postępujesz etycznie, zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Znasz język angielski na poziomie B1
  • Znasz programy tj. Excel, Word, PP na poziomie zaawansowanym
  • Masz wiedzę techniczną
  • Znasz programy tj. AutoCad lub MiniTab

Poprzez udział w programie "Inżynierowie na Starcie"

  • zdobędziesz swoje pierwsze doświadczenie zawodowe w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • przełożysz zdobytą wiedzę teoretyczną na studiach w działania praktyczne
  • będziesz miał szansę współpracować z doświadczonymi Inżynierami z całego świata
  • będziesz miał szansę wykazać się i realizować projekty w międzynarodowym zespole

Ponadto oferujemy Ci:

  • wynagrodzenie 3500 zł brutto/miesięcznie
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 - 16:15
  • opiekę Mentora w trakcie realizacji programu
  • potrzebne narzędzia do pracy: telefon, komputer
  • bonusy pozapłacowe

Program rozpoczyna się we WRZEŚNIU. A po zakończonym Stażu istnieje szansa na zatrudnienie na zasadach umowy o pracę!

Aplikacje można przesłać za pomocą opcji "Aplikuj" z tytułem "Stażyści na Starcie". Rekrutacja przebiegnie w II etapach: rozmowy rekrutacyjnej i AC w grupie. Rozpoczynamy już w LIPCU. Ostateczna decyzja o udziale w projekcie - SIERPIEŃ.

Please apply with the button on the right side of this job offer.
THE POSITION IS LOCATED HERE:

Goleniów
Do you have any questions?
Klaudia Krzemińska
Coordinator, Recruitment
Tel
+48 914351003
Mob
+48 500025298
klkr@lmwindpower.com
If you find the position interesting and have the qualifications needed, please APPLY as soon as possible.