Produkcja w Czechach

Gi Group Poland S.A.

Gliwice, śląskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR PRODUKCJI

Produkcja izolacji do samochodu.

Miejsce: Nová Hospoda, CZECHY

Nie musisz mieć doświadczenia ani znać języka czeskiego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i drobna konserwacja maszyn;
  • przenoszenie i przygotowywanie materiałów i wyrobów gotowych do wysyłki;
  • kontrola produktu;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;

 CO OFERUJEMY?

  • wynagrodzenie ok. 4000zł netto miesięcznie;
  • czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia;
  • bezpłatne zakwaterowanie lub dodatek do własnego;
  • zniżki na posiłki;
  • pracę 3-zmianową po 8h;
  • możliwość pobierania zaliczek 1 000 CZK/tydzień
  • wsparcie koordynatora
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • ubezpieczenie zdrowotne.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • motywacji od pracy oraz możliwości wyjazdu;
  • umiejętności w pracy w grupie;

Zapraszam do kontaktu:
+48 508 009 872

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.