Produkcja Spożywcza w Belgii: 12,53 euro/h brutto

Agencja Zatrudnienia KS Service

Sint-Katelijne-Waver, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Sint-Katelijne-Waver, Belgia
Dołącz do nas! Otrzymasz:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie godzinowe w wysokości 12,53 euro/h brutto
  • liczne dodatki pozapłacowe - 150 euro netto za polecenie pracownika, 100 euro/msc. brutto za podwożenie innego pracownika, premia rocznakarta paliwowadofinansowanie paliwa na zjazdy urlopowe do Polski
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania oraz opiekę koordynatora w trakcie zatrudnienia

Wymagania:

Wystarczy, że komunikujesz się w języku angielskim, pracowałeś już przy produkcji spożywczej, posiadasz polskie obywatelstwo i polski meldunek.

Nie posiadasz samochodu, którym możesz wyjechać? Nie przejmuj się! Oferujemy możliwość wyjazdu samochodem służbowym, jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. B!

Opis stanowiska:

Jako Pracownik Produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn do cięcia warzyw, obsługę linii produkcyjnej oraz mycie i krojenie warzyw.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System premiowy
  • System Poleceń
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy