Produkcja - praca od zaraz / 3 zmiany, wolne weekendy

Będzin, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań należały będą:

  • czynności manualne związane z montażem, kontrolą jakości, testowaniem oraz pakowaniem małych podzespołów,
  • obsługa prostych narzędzi oraz maszyn produkcyjnych,
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Poszukujemy osób:

  • dyspozycyjnych do pracy trzyzmianowej,
  • spostrzegawczych oraz posiadających zdolności manualne,
  • punktualnych oraz odpowiedzialnych,
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na produkcji - przed rozpoczęciem pracy zapewniamy przeszkolenie!

Proponujemy:

  • zatrudnienie ’od zaraz’ na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość szybkiego przejęcia przez Klienta - już po 3 miesiącach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie i dodatki
  • możliwość dojazdów busem pracowniczym z Dąbrowy Górniczej,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • kartę sportową oraz grupowe ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.

Umów się na spotkanie rekrutacyjne, a pokażemy Ci jak wygląda Twoje przyszłe miejsce pracy!

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS o treści ’Praca Będzin’ pod numer 695 060 057 - skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Będziemy wdzięczni za polecenie naszej oferty znajomym!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Numer referencyjny: 2019/JEL

Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world’s leading provider of HR... solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2014, work through Adecco Poland found more than 46 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji