Produkcja placów zabaw - Czechy, Brno

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy w chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji, Brno - Czechy

Dział obróbki drewna

Obowiązki:

• przycinanie i szlifowanie drewna

• malowanie i konserwacja elementów

• obsługa narzędzi do obróbki drewna

Wymagania:

• chęć do długofalowej współpracy

• umiejętność współpracy w zespole

• wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

• wynagrodzenie około 3500 - 4000 zł netto/miesiąc

• całkowicie bezpłatne zakwaterowanie

• praca w systemie II-zmianowym: 6-14, 14-22 pon-pt

• czeską umowę o pracę na 1 rok z możliwością przejścia pod firmę Klienta

• posiłki na stołówce firmowej w cenie ok. 4zł

• możliwość pobierania zaliczek 1 000CZK/tydzień

• 20 +5 dni urlopu płatnego

• pomoc koordynatora w załatwieniu formalności (badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)

• zdrowotne ubezpieczenie europejskie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.