Produkcja - Piekarz z doświadczeniem i j. niemiekim

Dako Job Center

Niemcy, zagranica

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Niemcy

Zatrudnimy pracowników z doświadczeniem do piekarni na produkcję.

Zakres obowiązków:

produkcja wyrobów piekarniczych.

Wymagania:

• Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

• Umiejętność pracy w grupie.

• Dyspozycyjność do podjęcia pracy i doświadczenie

• Własny samochód - mile widziany

• Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowę o pracę, ubezpieczenie i karta EKUZ

• Gwarantowane wyposażone zakwaterowanie

• Opiekę polskiego koordynatora

• Bardzo dobre warunki pracy i płacy

• Zwrot kosztów dojazdu z miejsca zamieszkania do pracy na terenie Niemiec