Produkcja i pakowanie pizzy

Bunschoten, Holandia, zagranica

Covebo Work Office Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
  • Praca wykonywana przy taśmie - nakładanie półproduktów na gotowe spody pizzy, zapiekanek, ciast.
  • Kontrola jakości produktów.
  • Pakowanie gotowych produktów.
  • Praca 'od zaraz!'.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym mile widziana.
  • Praca kierowana równie do osób bez doświadczenia!
Oferujemy:
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 150 € zaliczki po pierwszym tygodniu pracy.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Covebo to międzynarodowa organizacja pośrednictwa pracy, pracy tymczasowej i doradztwa... personalnego, działająca głównie w branżach: konstrukcji metalowej, inżynierii, produkcji i logistyce.

W Polsce Covebo posiada cztery biura, obecne jest także na Węgrzech, Hiszpanii i Rumunii. Wszyscy nasi pracownicy są intensywnie szkoleni i zintegrowani w centrali organizacji w Holandii. W pełni rozumieją oni rynek pracy i to, co jest najważniejsze dla naszych Klientów. Cały potencjał wykwalifikowanej i zmotywowanej kadry Covebo przejawia się w jakości świadczonych usług.

Covebo wyróżnia się w skali międzynarodowej tym, że swą wielkość, zasięg łączy
z mentalnością małej organizacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji