Produkcja Francja od 2700 € netto, darmowa kwatera

InterKadra Sp. z o.o.

Trémery, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Trémery

ZADANIA:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych typu TOKARKI, FREZARKI i kontrola jakości.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive lub doświadczenie przy obsłudze maszyn (obróbka metalu)
  • Jedna osoba na grupę musi mieć samochód.
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego na poziomie A1/a2.

OFERUJEMY:

  • Zarobki 2300-2700 € netto
  • Umowa o pracę na warunkach francuskich.
  • DARMOWA kwatera.
  • Praca na pełny etat.
  • Praca na dłuższy okres czasu.
  • Pełne przeszkolenie i wdrożenie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy