Produkcja - branża rolnicza: 15,25 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kallo, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Kallo, Belgia
Zadania na tym stanowisku to:
  • użytkowanie suszarek, pras
  • obsługa maszyn do workowania
  • prace magazynowe na terenie zakładu

Szukamy osoby, która wyróżnia się:
  • pierwszym doświadczeniem w pracach produkcyjnych
  • rzetelnością, sumiennością
  • znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwością wyjazdu własnym samochodem

Gwarantujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 13,50 euro brutto/h
  • możliwość zwiększenia wynagrodzenia dzięki premii zmianowej
  • umowę o pracę
  • czeki żywieniowe
  • pełen wymiar godzin
  • kartę paliwową
  • trzynastą pensję
  • dodatek za podwożenie innego pracownika (100 euro brutto/miesięcznie)
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
  • organizację zakwaterowania

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a nasz Rekruter udzieli Ci szczegółowych informacji!

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy