Produkcja betonowych stołów pingpongowych

W&F Detacheringen

Holandia, zagranica

W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Miejsce pracy: Holandia

Pracownik prac wykończeniowych / prefabrykatów betonowych

Aktualnie dla naszego zleceniodawcy, producenta prefabrykatów betonowych prowadzimy rekrutacje na stanowisko: pracownik produkcji oraz prac wykończeniowych

Obowiązki:

  • wylewanie form prefabrykatów,
  • uzbrajanie betonowych elementów
  • prace związane w wykończeniem powierzchni produktu tj. , polerowanie.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych betonu,
  • umiejętność obsługi wózka widłowego,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • zaangażowanie,

·         doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

·         atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

·         dodatek zmianowy

·         świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

·         dobre warunki mieszkaniowe

·         transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy

·         długoterminowe zatrudnienie

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         darmowy kurs języka niderlandzkiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.