Opis stanowiska pracy

NT Industry jest spółką należącą do Duńskiej grupy Novatech, działającej w branży konstrukcji stalowych od 1996 roku. Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem oraz produkcją elementów, konstrukcji i urządzeń stalowych. Głównymi odbiorcami produktów są podmioty z obszaru energetyki, transportu morskiego a także rolnictwa.

Obecnie do naszego zespołu zlokalizowanego w Orzeszu poszukujemy osoby na stanowisko:

Production Planner

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez planowanie zleceń produkcyjnych i harmonogramu produkcji w systemie ERP;
  • Kontrola dziennej produkcji i zapasów;
  • Bieżąca korekta założeń produkcyjnych;
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania dostępnych zasobów;
  • Analiza efektywności i wydajności produkcji;
  • Sporządzanie niezbędnych raportów i analiz;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • doświadczenie w pracy w dziale planowania w firmie produkcyjnej (mile widziane: małoseryjnej lub projektowej);
  • doświadczenie w pracy z systemem ERP (mile widziana znajomość systemu Impuls);
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość Ms Office (w szczególności Excel);
  • umiejętność w pracy w bardzo dynamicznym środowisku;
  • zdolności analityczne;
  • zdecydowanie i inicjatywa w działaniu;

Oferujemy:

  • interesującą pracę w międzynarodowej firmie nastawionej na rozwój;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • stabilność zatrudnienia w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej;

Prezentacja firmy

NT Industry Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca IT - ERP, Praca Analityka, Praca Inżynieria