Production Planner with SAP m//f

Michael Page

kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie produkcji i będzie liderem/liderką we wdrażaniu systemu ERP SAP z ramienia planowania produkcji.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna, której produkty docierają do odbiorców na całym świecie m.in. do Europy, Australii, Nowej Zelandii, Azji oraz Afryki. Firma jest jednym z kluczowych producentów w swojej branży.

Opis stanowiska

* Tworzenie długoterminowego planu produkcji
* Follow - up wdrożenia długoterminowego planu produkcji i analiza niezgodności
* Aktywny udział we wdrażaniu systemu ERP SAP
* Udział w grupowych projektach usprawniających
* Analiza danych i aktualizacja wskaźników

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe
* Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej - przemysł ciężki, maszynowy, automotive
* Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Zaawansowana umiejętność korzystania z programu MS Excel
* Doświadczenie w pracy w systemie ERP SAP
* Bardzo dobra organizacja pracy oraz skuteczność działania
* Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w firmie produkcyjnej
* Udział we wdrażaniu systemu SAP
* Pracę w dynamicznym zespole
* Rozwój zawodowy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page