Production Manager

Michael Page

Zabrze, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Production Managera będzie odpowiedzialna m.in. za współtworzenie i realizację celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy, a także planowanie budżetu oraz optymalizację kosztów.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku Production Managera.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
  • Planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
  • Kompleksowe zarządzanie wydziałem produkcyjnym (do 100 osób)
  • Kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
  • Optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
  • Znajomość metodologii i narzędzi Lean Management
  • Organizowanie działalności produkcyjnej przedsiębiorstwa zgodnie z normami ISO 9000, QS 9000 i IATF 16949
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowniczym w branży Automotive (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
  • Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji

Oferujemy

  • Rola pełna wyzwań w dynamicznej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności managerskich
  • Stabilne zatrudnienie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Zabrze
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page