Production Manager

Michael Page

Ruda Śląska, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na stanowisku Kierownika Produkcji będzie odpowiadała za koordynowanie i zarządzanie podległym działem produkcji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Informacje o kliencie

Firma o międzynarodowym zasięgu poszukuje osoby na stanowisko Production Managera.

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i ustalanie celów i zadań operacyjnych dla określonych obszarów produkcji
  • Określenie, przegląd i ocena wskaźników KPI dla odpowiednich obszarów
  • Koordynowanie pracy produkcji z innymi grupami takimi jak Planowanie i Dystrybucja
  • Rozwijanie kultury ciągłego doskonalenia
  • Przewidywanie kosztów operacyjnych działu oraz bezpośrednio przygotowanie budżetów
  • Rozwijanie poprzez coaching i mentoring liderów produkcji (Mistrzów Produkcji, Brygadzistów)
  • Współpraca z innymi liderami przy ustalaniu strategicznych planów i celów dla zarządzanego obszaru
  • Szeregowanie pod względem ważności planów produkcyjnych opartych o wprowadzeniu produktu, wydajności narzędzi i dostarczonych materiałów, zgodnie z wymaganiami klienta

Profil kandydata

  • Doświadczenie na stanowisku Production Managera lub podobnym w firmie produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe, techniczne
  • Dobrej znajomości narzędzi Lean Manufacturing,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość SAP

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Ruda Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page