Production Manager (k/m)

Michael Page

Leszno, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla jednego z klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Produkcji. Idealny kandydat posiada wiedzę specjalistyczną z obszaru papiernictwa i przetwórstwa papierniczego oraz doświadczenie w zarzadzaniu produkcją w dynamicznym środowisku

Informacje o kliencie

Klient jest dynamicznie rozwijającą się organizacją produkcyjną z branży papierniczej.

Opis stanowiska

* Rozdzielanie zadań produkcyjnych oraz nadzór nad właściwym ich wykonywaniem przez podległych mu pracowników jak również udzielanie wytycznych, co do sposobu wykonania przydzielonych zadań,
* Rozliczanie podległych pracowników z wykonania przydzielonych zadań,
* Sporządzanie planów produkcyjnych uwzględniających priorytety wykonywanych zleceń,
* Dbanie o ciągłość produkcji poprzez najpełniejsze wykorzystanie maszyn i urządzeń jak i materiałów oraz surowców,
* Nadzór nad właściwym stanem dokumentacji jakościowej i technicznej dotyczącej działu
* Opracowywanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość, wydajność i bezpieczeństwo pracy,
* Rzetelne prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi czynnościami zgodnie z obowiązującymi procedurami i instrukcjami.
* Przedstawienie propozycji zmian, usprawnień itp. Prowadzących do podniesienia efektywności oraz poprawy warunków pracy
* Dokonywanie okresowej oceny podległych pracowników
* Szkolenie podległych pracowników oraz podnoszenie ich wiedzy zawodowej
* Dbanie o bezpieczeństwo i higienę warunków pracy

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane Papiernictwo i Poligrafia)
* Doświadczenie w planowaniu i rozwoju kompetencji podległego zespołu
* Znajomość metodologii Lean ze szczególnym naciskiem na narzędzia do rozwiązywania problemów
* Doświadczenie w pracy z budżetem ( planowanie , kontrola )
* Doświadczenie w pracy z projektami redukującymi straty ( odpad , reklamacje , niska wydajność)
* Doświadczenie zarządzania poprzez cele (Ustalanie celów i wskaźników dla zespołów na podstawie własnych celów i zobowiązań)
* Umiejętność i doświadczenie w tworzeniu raportów produkcyjnych
* Umiejętność tworzenia analiz z danych produkcyjnych w programie Excel oraz wyciąganiu na ich podstawie wniosków

Oferujemy

  • Dynamiczne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Leszno
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page