Production and planning manager

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie i realizację strategii firmy w obszarach zarządzania produkcją i planowania produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada swoje zakłady produkcyjne w kilku lokalizacjach w Polsce i na świecie. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku. Firma w Polsce i w Europie funkcjonuje od wielu lat, a zakład w Polsce jest po gruntownej modernizacji i stosuje nowoczesne technologie, co pozwala na ciągły rozwój i konkurencyjność. Celem jest zapewnienie swoim Klientom najwyższej jakości produktów, a pracownikom atrakcyjnego miejsca pracy.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy w obszarze produkcji
  • Całościowe zarządzanie procesem produkcji (m.in. wtrysk)
  • Współtworzenie budżetu produkcji
  • Opracowanie i nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Nadzór nad obszarem magazynu i planowania produkcji
  • Opracowanie rozwiązań pozwalających na optymalizację procesów produkcyjnych
  • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji
  • Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy

Profil kandydata

  • pMinimum 3 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produkcją lub planowania produkcji (mile widziane doświadczenie z procesem wtrysku)
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i miłej atmosferze pracy
  • Możliwość realnego wpływu na decyzje strategiczne organizacji w ramach zarządzanych obszarach
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Stabilność zatrudnienia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page