Power Media

Product Owner

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Dla naszego klienta – włoskiego lidera w tworzeniu szytych na miarę projektów transformacji cyfrowej poszukuję ambitnej osoby na stanowisko Product Owner.

Projekty realizowane są na platformach zarządzanych w całości przez naszego klienta dla przedsiębiorstw, sektora publicznego i operatorów.

Miejsce pracy : Wrocław (model hybrydowy)

Kluczowe wymagania :

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Product Ownera z zespołem developerskim,
  • praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania oraz zwinnych metod wytwarzania oprogramowania (Agile, Scrum)
  • doskonale zdolności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy, dbałość o szczegóły,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Zakres obowiązków :

  • organizowanie, ustalanie priorytetów i akceptowanie pracy zespołu w celu zapewnienia wartościowej i właściwej funkcjonalności produktu
  • identyfikowanie potrzeb użytkowników
  • współpraca z wielofunkcyjnymi zespołami w celu zarządzania wersjami produktu
  • współpraca z klientami

Benefity :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (płatny urlop przy B2B),
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • karta Multisport,
  • przekąski w biurze oraz przepyszna włoska kawa,
  • parking dla rowerów,
  • praca w środowisku międzynarodowym w szybko rozwijającej się firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media