Hays Poland

Product Owner

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1152779

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Rodzaj umowy: B2B

Współpraca: długofalowa

Zadania:
  • definiowanie i priorytetyzacja backlogu produktu dla swojego squadu
  • zatwierdzanie zakresu kolejnego etapu prac -incrementu dla squadu
  • odpowiedzialność za określenie zależności pomiędzy wymaganiami/funkcjami wewnątrz i na zewnątrz swojego squadu oraz za zamówienia kierowane poza squad (do innych squadów, tribeów oraz do innych struktur banku)
  • akceptowanie i odbieranie zakresu zdefiniowanych prac dla zespołu w porozumieniu z głównymi interesariuszami
  • określanie gotowości i zawartości do wdrożenia na poszczególne środowiska testowe
  • odpowiedzialność za optymalne wykorzystanie przyznanych zasobów
  • wspieranie innych Product Ownerów w określaniu zależności pomiędzy funkcjami, które dostarcza Twój squad, i możliwościami w ich squadach i poza nimi
  • wspieranie Scrum Mastera w planowaniu i realizacji kolejnego incrementu prac
  • współpraca z różnymi jednostkami naszego banku, cyklicznie prezentujesz wyniki prac i realizację celów

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu prac projektowych (definiowanie wymagań, współpraca z developerami, testy)-preferowane 2 lata
  • doświadczenie w planowaniu i egzekwowaniu realizacji poszczególnych etapów w pracach projektowych
  • sprawnie łączysz perspektywę biznesową oraz technologiczną-potrafisz tłumaczyć oczekiwania biznesowe na język wymagań systemowych oraz koordynować pracę łączonych zespołów biznes i IT
  • doświadczenie w zakresie procesów i narzędzi CRM-wiesz w jaki sposób w tych procesach jest wykorzystywana analityka, orientujesz się w zagadnieniach związanych z personalizacją komunikacji
  • nie są Ci obce zagadnienia związane z integracją systemów IT-komunikacja usługowa, kolejkowa, procesy ETL
  • do zadań podchodzisz nie tylko sumiennie i odpowiedzialnie, ale również z pasją i zaangażowaniem
  • lubisz pracować w zespole, jesteś otwarty na nowe i nieznane wyzwania
  • metodyka agile nie jest Ci obca-rozumiesz, że wymagania odbiorcy ewoluują w trakcie trwania projektu
  • mile widziana znajomość SQL

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • 100% pracy zdalnej
  • Udział w konferencjach i szkoleniach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland