Opis stanowiska pracy

Rozpoczynamy nowe projekty i szukamy Product Ownerów!

Do twoich obowiązków m.in. będzie należeć:
  • dokumentowanie wymagań biznesowych i tworzenie na ich podstawie user stories
  • współpraca z klientem i z zespołem developerskim
  • tworzenie i utrzymywanie backloga
  • ustalanie i informowanie klienta o statusie projektu i progresie prac
  • ustalanie priorytetów i długofalowej wizji produktu
  • maksymalizacja dostarczanej wartości

Oferujemy:
  • interesujące projekty dla klientów z całego świata i realny wpływ na ich rozwój
  • wpływ na kształt procesów wytwarzania oprogramowania w firmie
  • bezpośrednią komunikację z klientem
  • możliwość nabycia cennego doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w nowym biurze, w fajnej i nieformalnej atmosferze razem ze zgranym zespołem Nerdów :)
  • pakiet sportowy i medyczny

Wymagania

  • 1+ lat doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku (Product Owner, Product Manager)
  • doświadczenie ze zwinnym sposobem wytwarzania produktów (Agile)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doskonała komunikacja i odpowiedzialność
  • rozumienie potrzeb biznesowych klienta
  • doświadczenie we współpracy z klientami międzynarodowymi
  • bardzo dobra znajomość pojęć technicznych pozwalających na sprawną komunikację z zespołem i klientem

Prezentacja firmy

Angry Nerds to firma z Wrocławia zajmująca się wytwarzaniem oprogramowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce