Product Master Data Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice / Cała Polska, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Product Master Data Specialist Miejsce pracy: Katowice / Cała Polska

Osoba na tym stanowisku będzie ściśle współpracowała z dostawcami oraz regionalnymi zespołami Product Management.

Zadania:

  • Zarządzanie procesami z zakresu Product Master Data dla przypisanych produktów i/lub dostawców;
  • Ciągła walidacja otrzymanych danych oraz zbieranie dodatkowych informacji mające na celu wsparcie odpowiednich jednostek oraz ciagłe dostarczanie informacji do bazy danych;
  • Zapewnienie poprawności zasobów cyfrowych w dedykowanych aplikacjach;
  • Współpraca z regionalnymi zespołami handlowymi oraz Product Managerami w celu dostarczenia potrzebnych informacji;
  • Zarządzanie dokumentami dostawców oraz bieżąca walidacja danych dostawców.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Product Master Data Specialist;
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem;
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami;
  • Umiejętności analityczne;
  • Zdolność do szybkiego opanowania narzędzi ETL.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w organizacji tworzącej struktury;
  • Praca w międzynarodowym środowisku;
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia;
  • Pakiet benefitów;
  • Praca hybrydowa lub zdalna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.