Opis stanowiska pracy

Firma FNT Food And Technology specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań biotechnologicznych w branży spożywczej, zajmuje się badaniami nad wykorzystaniem nanotechnologii w produkcji żywności, opracowuje receptury żywności funkcjonalnej wzbogaconej o substancje wspomagające prewencję przed chorobami.

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby do prowadzenia sprzedaży i promocji nowego kanału produktów

WYMAGANIA:

  • minimum 7-letnie doświadczenie w branży gastronomicznej (mile widziane referencje)
  • kreatywność i otwartość na nowe produkty,
  • sieć kontaktów w branży hotelarskiej i restauracyjnej - warunek niekonieczny,
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w kierowaniu niewielkim zespołem oraz organizacją wydarzeń i eventów
  • wykształcenie minimum średnie lub specjalistyczne gastronomiczne

OBOWIĄZKI:

  • prezentowanie aktualnej oferty firmy
  • aktywna sprzedaż produktów
  • organizacja wydarzeń związanych z promocją oraz organizacja eventów

OFERUJEMY:

  • ciekawą i rozwijającą pracę
  • udział w innowacyjnych projektach

Prezentacja firmy

Firma FNT Food And Technology specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań bio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w hotelu / Turystyka