Opis stanowiska pracy

Nr ref.: 0032874

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • koordynacja pracy działu przygotowania ofert, technologicznego i konstruktorskiego w firmie z branży metalowej,
  • pozyskiwanie klientów na terenie całej Polski,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • dbałość o najwyższy poziom obsługi każdego z partnerów,
  • wsparcie techniczne klientów,
  • zarządzanie zespolem doradców techniczno-handlowych;

Oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług w branży metalowej,
  • doświadczenie w budowaniu bazy klientów,
  • wysokie umiejętności menadżerskie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i znajomość zagadnień inżynierskich,
  • umiejętność organizacji własnej pracy;

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie,
  • umowa o pracę,
  • auto służbowe + benefity,
  • ogromne możlwości rozwoju i samodzielność w działaniu,
  • udział w rozwoju firmy z mocną pozycją na rynku;

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania i dostarczania firmom wysokiej... klasy specjalistów i kadry zarządzającej w obszarze IT. Spółka oferuje gotowe rozwiązania typu Fixed Price, usługi outsourcingowe Team Leasing oparte na modelu Time & Material oraz rekrutację i dobór personelu na zasadach Permanent Recruitument. IT LeasingTeam jest częścią Grupy Kapitałowej LeasingTeam.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi