MST Sp. z o. o. Sp. k.
Magnetic Systems Technology Sp. z o.o Sp. k. (występująca na rynku pod marką MST) działa w branży elektronicznej i zajmuje się produkcją komponentów do przemysłu oświetleniowego.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

PRODUCT MANAGER

Miejsce pracy: Kętrzyn

Obowiązki:

  • przygotowywanie analiz o sytuacji rynkowej i trendach na rynku w branży oświetleniowej
  • ocena pozycji konkurentów na rynku oraz analiza ich produktów
  • współtworzenie strategii marketingowej
  • zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
  • rozwijanie i wdrażanie strategii linii produktowych (roadmapa)
  • wsparcie merytoryczne w projektowaniu nowych produktów oraz udoskonalanie i modyfikowanie istniejących
  • współtworzenie dokumentacji produktowej (przygotowanie informacji technicznych – ulotki, katalogi, artykuły prasowe m.in. do mediów społecznościowych)
  • wsparcie techniczne dla handlowców i klientów
  • prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • dokładność i rzetelność, kultura osobista, i odpowiedzialność
  • umiejętność sprawnego organizowania pracy własnej

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży przemysłu oświetleniowego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu Adobe Photoshop i Adobe Illustrator
  • umiejętność tworzenia materiałów graficznych

Oferujemy:

  • Stabilną, odpowiedzialną i interesującą pracę
  • Możliwość rozwoju, zdobywania cennych doświadczeń zawodowych
  • Szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.