Opis stanowiska pracy

GŁÓWNE ZADANIA:
• Zarządzanie i rozwój portfolio produktu
• Wyszukiwanie i wdrażanie nowych produktów do oferty
• Monitorowanie i analizowanie rynku detalicznego
• Planowanie zakupów i monitoring sprzedaży kategorii produktowej
• Realizacja polityki cenowej i marketingowej produktów
• Zarządzanie portfolio dostawców

Wymagania

NASZE OCZEKIWANIA:
• Min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu i zarządzaniu produktami
• Znajomość branży sportowej lub odzieżowej będzie dodatkowym atutem
• Predyspozycje zawodowe: kreatywność, umiejętność planowania i organizacji własnej pracy, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia negocjacji, zaangażowanie i odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole
• Bardzo dobra znajomość programu Excel
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Lider rynku, ogólnopolski dystrybutor artykułów sportowych na rynku hurtowym
i... detalicznym.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Logistyka , Praca Biuro / Dokumentacja