Product Manager- tworzywa sztuczne

Gi Group Sp. z o.o.

Tczew, pomorskie

Miejsce pracy: Tczew

ZADANIA:

  • Poszukiwanie nowych oraz współpraca z istniejącymi klientami z segmentu przetwórstwo tworzyw sztucznych/ odlewanie ciśnieniowe aluminium (PAFT)
  • Doradztwo techniczne i utrzymywanie kontaktów z klientami w segmencie PAFT
  • Współpraca i wspieranie kierowników regionów oraz przedstawicieli techniczno-handlowych w terenie
  • Nadzór nad procesami powlekania realizowanymi w zakładach powlekania
  • Obszar działania: cała Polska
  • Miejsce pracy codziennej: Tczew

WYMAGANIA:

  • Znajomość branży i rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Znajomość technologii wtrysku TS
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunkowe: technologia przetwórstwa tworzyw sztucznych, materiałoznawstwo)
  • Wiedza z zakresu obróbki plastycznej metali (dodatkowy atut)
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
  • Gotowość do podróży służbowych (50% krajowych, sporadycznie zagraniczne)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Umowę o pracę (3 miesiące, czas nieokreślony, ewentualnie od razu umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjny system wy nagrodzeń: podstawa, premia miesięczna i premia kwartalna
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna PZU
  • Pracę w firmie o globalnym zasięgu
  • Szkolenia- głównie w Polsce, ale również zagraniczne
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Długofalowe zatrudnienie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.