Product Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, jednego z czołowych dostawców profesjonalnych narzędzi i urządzeń, poszukujemy osoby na nowopowstałe stanowisko do działu rozwoju produktu.

Product ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Opracowanie i wdrażanie strategii produktowej w kategorii maszyn budowlanych
  • Identyfikacja i definiowanie nowych rozwiązań, trendów rynkowych oraz potrzeb klientów
  • Kompleksowe zarządzanie asortymentem maszyn budowlanych - dobór, zakup oraz wprowadzanie produktów na rynek
  • Bieżąca współpraca z zagranicznymi dostawcami (negocjacje i zawieranie umów)
  • Weryfikacja norm i certyfikatów maszyn
  • Opracowywanie niezbędnych instrukcji technicznych umożliwiających prawidłowe użytkowanie urządzeń
  • Realizacja działań promocyjnych i marketingowych prowadzących do rozwoju grupy produktowej
  • Współtworzenie planów sprzedaży
  • Budowa i rozwój sieci sprzedaży
  • Przeprowadzanie szkoleń produktowych dla klientów i działów handlowych
  • Udział w wydarzeniach branżowych, targach, konferencjach
  • Współpraca z poszczególnymi działami Spółki (działem sprzedaży, marketingu, księgowości) w zakresie realizacji zadań

Oczekiwania względem Kandydata:

  • Doświadczenie w branży maszyn budowlanych (lub rolniczych) oraz akcesoriów powiązanych
  • Doświadczenie w zarządzaniu kategorią oraz wprowadzaniu produktu na rynek
  • Doświadczenie w przygotowywaniu oraz wdrażaniu strategii handlowych
  • Znajomość wymagań logistycznych dla asortymentu maszyn budowlanych
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2, wymagana codzienna komunikacja biznesowa)
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych oraz umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
  • Samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy

Klient oferuje:

  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy z możliwością użytku w celach prywatnych).
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie, program emerytalny.
  • Karty świąteczne, dofinansowanie do biletów do kina/teatru.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.