Product Manager/Opiekun Produktu Business Intelligence

StreamSoft Kraków Sp. z o.o.

31-323 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Pracownik na tym stanowisku będzie pełnił rolę głównego opiekuna systemu Business Intelligence. Do jego obowiązków będzie należało:

  • Prowadzenie działań mających na celu poszerzanie wiedzy o produkcie wśród partnerów i klientów
  • Określanie kierunków rozwoju produktu
  • Nadzór nad tworzeniem nowych wersji produktu
  • Wsparcie partnerów w zakresie produktu (organizacja prezentacji, szkoleń, materiałów informacyjnych)

Wymagania

  • Kreatywność oraz duże zaangażowanie w realizowane zadania
  • Umiejętność współpracy z ludźmi o różnych specjalnościach (programiści, wdrożeniowcy, handlowcy)
  • Ogólna znajomość głównych obszarów przedsiębiorstwa (sprzedaż, logistyka, księgowość, produkcja)
  • Mile widziana wiedza dotycząca zagadnień z zakresu raportowania, analityki biznesowej, kontrolingu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemów klasy BI/ERP/CRM/MPS oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Rozwój osobisty w najdynamiczniej rozwijającym się obszarze IT
  • Pracę w stabilnej firmie z długoletnią historią
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Pakiety socjalne: medyczny, sportowy

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management