Product Manager – online marketing

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Smart-HR

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: home office, cała Polska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Nadzór nad projektami na każdym etapie życia projektu,
  • Określanie i umieszczanie wytycznych biznesowych w specyfikacjach dla zespołu programistów,
  • Priorytetyzację zadań,
  • Tworzenie i zarządzanie roadmapą i backlogiem produktu,
  • Wdrażanie w sposób optymalny zmian we wprowadzanym produkcie
  • Prezentowanie nowych rozwiązań i korzyści z nich wynikających grupom wewnętrznym (szczególnie działowi marketingu i sprzedaży),
  • Zbieranie nowych wymagań i opinii na temat ulepszeń.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:

  • Przynajmniej 3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się usługami internetowymi lub pokrewnej,
  • Doświadczenia w branży Saas lub eCommerce,
  • Wysokiego stopnia rozumienia technologii backendowych,
  • Umiejętności tworzenia oprogramowania i technologii internetowych,
  • Mile widziana znajomość frameworka .NET,
  • Doświadczenia w pracy w metodologii Agile/Scrum,
  • Dojrzałości biznesowej i analitycznego podejścia,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1/mocne B2.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku,
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne podejście w kwestii umowy (uop lub B2B),
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz gwarancję work-life balance,
  • Indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi.

Wymagania

Dla naszego Klienta – nowoczesnej firmy zajmującej się online marketingiem, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników, optymalizacja zatrudnienia, systemy... motywacyjne i precyzyjne zarządzanie kadrami to wyzwania, przed jakimi staje każda firma, która chce się rozwijać. Można im sprostać z sukcesem, lecz wymaga to wiedzy i doświadczenia, a często profesjonalnego wsparcia z zewnątrz. Dlatego powstał Smart-HR, firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i skutecznym pozyskiwaniu najlepszych kandydatów do pracy.

Wierzymy, że największym skarbem organizacji są doskonale dobrani i zmotywowani ludzie.

Zespół Smart-HR tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji, szkoleń, zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa HR. Działamy na rzecz firm produkcyjnych i usługowych, m.in. z branży: IT, nieruchomości, edukacji, gastronomii, hotelarstwa i innych. Łącznie zrealizowaliśmy ponad 200 projektów z zakresu rekrutacji, optymalizacji zatrudnienia oraz zarządzania rozwojem zawodowym i ścieżkami karier pracowników. Ich efektem jest lepsze wykorzystanie zdolności i możliwości zatrudnionych ludzi i poprawa funkcjonowania przedsiębiorstw.

Przez ostatnie cztery lata blisko współpracowaliśmy z międzynarodową firmą świadczącą usługi związane z zatrudnieniem, pomocą społeczną oraz szkoleniami i doradztwem, na bieżąco monitorując zmieniający się dynamicznie rynek pracy. Utrzymujemy kontakt z pracodawcami i pracownikami, dzięki czemu doskonale znamy i rozumiemy procesy zachodzące w dziedzinie zatrudnienia.

Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa, dzięki wsparciu zarządzania personelem.

Smart-HR realizuje zlecenia z zakresu:
•Rekrutacji i selekcji pracowników
•Doradztwa HR w zakresie zarządzania personelem (motywacja, systemy wynagradzania)
•Szkoleń: menedżerskich, sprzedażowych, rozwijających kompetencje społeczne
•Doradztwa w zakresie Prawa Pracy
•Kadr, Płac, BHP
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media