Product Manager ds. Kredytów Ratalnych

Bank Millennium S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

W centralach Banku Millennium tworzymy i rozwijamy każdy z obszarów naszej działalności – od marketingu, przez ocenę ryzyka i decyzje kredytowe, zarządzanie procesami i projektami, po administrację i HR. To tu opracowujemy i doskonalimy innowacyjne, zdigitalizowane rozwiązania dla wszystkich linii biznesowych i produktowych. Zostań naszym pracownikiem i zacznij razem z nami kreować nowoczesną przyszłość!

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
• Utrzymanie i rozwój produktu oraz procesów biznesowych związanych z kredytem ratalnym
• Prowadzenie projektów mających na celu modyfikację lub rozwój produktu/procesu (product owner)
• Analizy rynku, trendów i procesów kredytowych konkurencji
• Współudział w budowaniu strategii i planów dotyczących kredytu ratalnego
• Proponowanie zmian i usprawnień w istniejących procesach/produktach

Wymagania:
• Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze tworzenia i rozwoju produktów kredytowych w banku
• Zaawansowana znajomość aspektów dot. kredytów ratalnych, w tym funkcjonowania rynku i regulacji prawnych w tym obszarze
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami w metodologii Agile /scrum
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację biznesową
• Bardzo dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

Oferujemy:
• Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę
• Przyjazną atmosferę pracy

Nr ref.infopraca/DMD/WKR

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.