Product Manager ds. Kredytów Ratalnych

Wrocław, dolnośląskie

Bank Millennium S.A.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Utrzymanie i rozwój produktu oraz procesów biznesowych związanych z kredytem ratalnym
• Prowadzenie projektów mających na celu modyfikację lub rozwój produktu/procesu (product owner)
• Analizy rynku, trendów i procesów kredytowych konkurencji
• Współudział w budowaniu strategii i planów dotyczących kredytu ratalnego
• Proponowanie zmian i usprawnień w istniejących procesach/produktach

Wymagania:
• Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w obszarze tworzenia i rozwoju produktów kredytowych w banku
• Zaawansowana znajomość aspektów dot. kredytów ratalnych, w tym funkcjonowania rynku i regulacji prawnych w tym obszarze
• Doświadczenie w zakresie prowadzenia i zarządzania projektami w metodologii Agile /scrum
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację biznesową
• Bardzo dobre umiejętności komunikacji i pracy zespołowej

Oferujemy:
• Umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę
• Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

Nr ref.infopraca/DMD/WKR

Bank Millennium jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Mocną pozycję... zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Sprzedaż - Account Management