Process Controller

HAYS

Poznan, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poznan
NR REF.: 1168161

Twoja następna firma:
Dla naszego klienta z branży produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty w obszarze Kontrolingu Finansowego.

Twoje następne stanowisko:
  • Monitorowanie kosztów i odchyleń oraz dostarczanie wiarygodnych informacji do Zarządu Spółki
  • Wsparcie w realizacji i wdrażaniu projektów optymalizacyjnych i rozwojowych mających na celu poprawienie wyniku finansowego Spółki
  • Przygotowywanie prognoz i planów finansowych Spółki
  • Udział w tworzeniu narzędzi oraz procedur kontrolingowych
  • Uczestnictwo w procesie budżetowania i prognozowania
  • Ścisła współpraca oraz kontakt z kierownikami centrów kosztów
  • Kontrola oraz oceną realizowanych lub planowanych projektów biznesowych
  • Cykliczne przekazywanie raportów i analiz dla Zarządu oraz rady nadzorczej spółki

  Czego potrzebujesz aby osiągnąć sukces?
  • Doświadczenie w obszarze kontrolingu finansowego w firmie o profilu produkcyjnym
  • Znajomość systemu SAP szczególnie w obszarze FI i CO
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz sprzedażowych i przyczynowo skutkowych
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel i baz danych, w tym mile widziana znajomość VBA
  • Znajomość języka w stopniu komunikatywnym

  Co zyskujesz?
  • Możliwość rozwoju we współpracy z doświadczonym zespołem menedżerskim
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Perspektywę awansu na stanowisko lidera działu kontrolingu
  • Pakiet medyczny i socjalny
  • Możliwość pracy w nowoczesnych standardach
  • Możliwość udziału w projektach międzydziałowych

  Co powinieneś zrobić? Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy