Proces Inżynier

Hays Poland

Tczew, pomorskie

Hays Poland

Tczew
Tczew
NR REF.: 1166065

Obowiązki na stanowisku:
  • Rozwój procesów produkcyjnych i technologii wytwarzania, oraz ich wdrażanie
  • Opracowywanie koncepcji specjalistycznego oprzyrządowania, przygotowanie specyfikacji dla maszyn, wsparcie procesu zakupu, odbioru i uruchomienia sprzętu produkcyjnego
  • Wspieranie aktywności badawczo-rozwojowych produktu
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla procesu produkcyjnego oraz dbanie o jej jakość
  • Wsparcie techniczne i szkolenie pracowników działów Produkcji, Jakości i Utrzymania Ruchu
  • Zapewnianie zgodności procesu z wymaganiami klienta i standardami branżowymi
  • Koncentracja na działaniach wpływających na doskonalenie produktów, procesów i optymalizację kosztów wytwarzania
  • Prowadzenie projektów technicznych
  • Zarządzanie zmianą w obszarze procesu produkcyjnego

  Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika, mechatronika, elektrotechnika, automatyka i robotyka, elektronika
  • Znajomość zagadnień inżynierii procesowej i rozwoju procesów produkcyjnych, poparta min. 5-letnim doświadczeniem.
  • Umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej.
  • Wiedza z zakresu testowania/metod pomiaru.
  • Umiejętność prawidłowego użytkowania sprzętu pomiarowego.
  • Znajomość język angielskiego na poziomie bardzo dobrym.

     Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7.00 a 9.00)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dopasowany do stanowiska program adaptacyjny, dzięki któremu poznasz procesy i współpracowników
  • pakiet medyczny Medicover i prywatne ubezpieczenie zdrowotne MetLife
  • Wczasy pod gruszą i dofinansowanie do świąt Bożego Narodzenia
  • Możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego poprzez platformę
  • Innowacyjne środowisko pracy – możesz mieć realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów
  • Otwartość na rozwój, również Twojej wiedzy i umiejętności
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy