Michael Page Michael Page

Prezes Zarządu

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z sektora odnawialnych źródeł energii poszukujemy obecnie przedsiębiorczego i ambitnego kandydata, który obejmie funkcję Prezesa Zarządu. Głównym zadaniem wybranej osoby będzie przygotowanie i wdrożenie strategii rozwoju firmy na arenie polskiej i międzynarodowej jak i operacyjne zarządzanie wszystkimi obszarami działalności spółki.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijającą się organizacja w fazie start-up, której celem jest uzyskanie pozycji w gronie liderów rynku.
Specjalizuje się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.Pomaga firmom, gospodarstwom domowym i rolnym osiągnąć niezależność energetyczną
i obniżyć koszty funkcjonowania. Wykorzystuje w tym celu innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
Planuje wprowadzenie usług i produktów komplementarnych, dzięki czemu stworzy szeroką ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych w branży energetycznej w Polsce.
Do współpracy poszukuje solidnych i doświadczonych partnerów, którzy znając wizję i misję firmy, poprowadzą odpowiednie działy podczas dynamicznej fazy rozwoju.

Opis stanowiska

Współtworzenie oraz realizacja celów strategicznych i operacyjnych spółki.
Zarządzanie działem montażu, reklamacji i gwarancji, działem projektów i technicznego wsparcia sprzedaży, działem zgłoszeń OSD, działem audytów, działem zamówień i zakupów, działem logistyki i magazynowania.
Budowanie relacji i współpraca z Partnerami spółki (firmy montażowe, dostawcy, producenci, etc.)
Optymalizacja, usprawnianie procesów oraz podnoszenie efektywności firmy.
Realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki,
Osiąganie wyznaczonych celów, wskaźników i parametrów efektywnościowych i finansowych.
Organizowanie i rozwój podległych zespołów,
Planowanie, organizowanie i odpowiedzialność za terminową i jakościową realizację procesu wykonania umów z klientami oraz kontrahentami

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe mile widziane studia MBA
Min. 7-letnie, poparte sukcesami, doświadczenie na stanowisku managerskim
Bardzo dobra znajomość branży fotowoltaicznej, przepisów i regulacji na rynku energii (wymóg konieczny)
Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.
Umiejętność strategicznego myślenia, odpowiedzialność, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista
Posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych
Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Możliwość rozwoju w dynamicznie organizacji

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niezbędne narzędzia pracy

Duży poziom samodzielności i odpowiedzialności

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page