Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0772

Obowiązki:

Prezes Zarządu jest odpowiedzialny za całokształt działalności Spółdzielni. Do zakresu czynności Prezesa Zarządu należy:
1)reprezentowanie Spółdzielni na zewnątrz,
2)kierowanie pracą Zarządu Spółdzielni poprzez:
a.zwoływanie posiedzeń Zarządu ,
b.przewodniczenie posiedzeniom Zarządu,
c.przygotowywanie posiedzeń Zarządu,
d.przekazywanie do wykonania ustaleń Zarządu i ich egzekwowanie ,
e.zapewnienie właściwego udokumentowania pracy Zarządu (w szczególności posiedzeń Zarządu),
3)nadzór, kontrola pracy wszystkich pracowników,
4)podpisywanie dokumentacji pracowniczej,
5)współpraca z Radą Nadzorczą i udział w jej posiedzeniach,
6)składanie wobec Rady Nadzorczej i Zebrania Przedstawicieli sprawozdań z pracy Zarządu
i innych wymaganych informacji,
7)współpraca z komisjami powoływanymi przez Radę Nadzorczą,
8)opracowywanie planu remontów budynków i obiektów,
9)nadzór nad realizacją planu remontów,
10)nadzór nad prowadzeniem prawidłowej administracji i eksploatacji budynków w zakresie:
a.zabezpieczenia majątku Spółdzielni,
b.obronności, tajemnicy państwowej i służbowej,
c.inwestycji i remontów,
d.sprawy BHP i p.poż.,
e.administracji osiedli,
f.zaopatrzenia i gospodarki materiałowej,
g.wynajmu lokali użytkowych i gruntów na działalność gospodarczą,
h.usług komunalnych, ciepłowniczych, kominiarskich, rozliczeń za energię elektryczną
i inne dostawy,
11)nadzór nad prawidłowym prowadzeniem spraw członkowsko mieszkaniowych ,
12)nadzór nad działalnością w zakresie spraw organizacyjno samorządowych i pracowniczych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Niekaralność
  • obsługa komputera
  • Dyspozycyjność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania dodatkowe: Przedstawienie pisemnej koncepcji strategii rozwoju oraz działalności Spółdzielni na najbliższe 3 lata. Posiadanie pełni praw publicznych i zdolności do czynności prawnych, oraz brak ograniczeń i zakazów do pełnienia funkcji w organach zarządzających jednostek gospodarczych. Nie prowadzenie działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni Mieszkaniowej PIAST w Barlinku, w tym nie uczestniczenie jako wspólnik lub członek władz w podmiotach gospodarczych prowadzących działalność konkurencyjną wobec SM PIAST w Barlinku lub wykonujących usługi na rzecz SM PIAST w Barlinku. Nie pozostawanie w związku małżeńskim ani w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SM PIAST w Barlinku. Znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych. Znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej. Doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych. Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na ww. stanowisku. Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem i kierowaniem zespołami pracowników oraz wiedza z zakresu prawa pracy. Umiejętność kosztorysowania.Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami, tj. w zakresie wykonywania czynności o których mowa w art. 184 b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami ( tj. Dz.U.2016r. poz.2147 ze zm. ). Posiadanie dyplomu studiów wyższych lub studiów podyplomowych o kierunku budowlanym, ekonomicznym, prawniczym lub zarządzania.

Miejsce pracy: Wodna 2, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 6

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy