ManpowerGroup Sp. z o.o.

Prawnik

Miejsce pracy: Bolesławiec

Zakres obowiązków:

  • Konsultacje w zakresie przygotowywania i opracowywania umów oraz zobowiązań cywilnoprawnych przez poszczególne komórki spółki; opiniowanie;
  • Uzgadnianie, pod względem formalno-prawnym, umów zawieranych przez spółkę z osobami trzecimi (umowy zlecenia, umowy najmu, umowy kupna sprzedaży i inne)
  • Analiza prawna sporów pracowniczych oraz opiniowanie umów o pracę i ich wypowiedzeń;
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych, dotyczących bezpośrednio działalności firmy;
  • Sporządzanie opinii prawnych w sprawach dotyczących bieżącej działalności spółki;
  • Przygotowywanie, we współpracy z poszczególnymi komórkami firmy, tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych;
  • Nadzór nad archiwizacją konstytutywnych dokumentów spółki;
  • Stosowanie i wykładnia prawa pracy oraz konsultacje w zakresie przestrzegania przepisów kodeksu pracy;
  • Współpraca i obsługa biurowo-administracyjna rady nadzorczej i zarządu (np. przygotowywanie protokołów)
  • Prowadzenie rejestrów;
  • Reprezentowanie firmy przed Sądem.

Wymagania:

  • Min. 5-letnie doświadczenie w dziale prawnym w firmie produkcyjnej/logistycznej/budowlanej lub w kancelarii prawnej;
  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych;
  • Wysoki poziom wiedzy na temat orzecznictwa;
  • Zdolność do samodzielnego przygotowywania opinii prawnych w różnych kwestiach;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność, umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełny etat (pierwsza na 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Możliwość uzyskania pakietu relokacyjnego, samochodu służbowego (negocjowane indywidualnie)
  • Samodzielność w działaniu, w tworzeniu procesów od podstaw w nowym oddziale firmy w Polsce;
  • Docelowo ma zostać wprowadzony pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport).

Miejsce pracy: Nowogrodziec (woj. dolnośląskie)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials