PRAWNIK z bardzo dobrą znajomością prawa konsumentów oraz prawa ochrony danych osobowych

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Wsparcie i doradztwo prawne pracowników spółki, w szczególności działu operacyjnego, działu marketingowego oraz biura obsługi klientów,

- Przygotowywanie umów handlowych, porozumień, pism i innych dokumentów prawnych na zlecenie działu operacyjnego i działu marketingowego,

- Przygotowywanie regulaminów świadczenia usług, w tym świadczenia usług drogą on – line, przygotowywanie regulaminów promocji oraz regulaminów konkursów, przygotowywanie formularzy i treści zgód klientów pobieranych
w procesie świadczenia usług,

- Doradztwo prawne w procesie rozpatrywaniu reklamacji klientów oraz przygotowywaniu oficjalnej korespondencji z klientami,

- Prowadzenie postępowań sądowych lub innych sporów przed innymi organami
i instytucjami

w szczególności prowadzonych z udziałem konsumentów.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Pracę na samodzielnym stanowisku,

- Pracę w młodym, kreatywnym zespole,

- Miłą atmosferę pracy,

- Udział w szkoleniach.

Wymagania

- Ukończone studia wyższe prawnicze i co najmniej 3-letnie doświadczenie
w zawodzie prawnika - mile widziane doświadczenie jako prawnik wewnętrzny

- Dobra znajomość prawa cywilnego i prawa handlowego, szeroko rozumianego prawa konsumentów, przepisów regulujących ochronę danych osobowych, prawa autorskiego i prawa własności intelektualnej,

- Doświadczenie w negocjacji, przygotowywaniu i opiniowaniu różnego rodzaju umów handlowych,

- Doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych we wskazanym powyżej zakresie.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura