Prawnik - specjalista ds. umów

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta - międzynarodowego konsorcjum budowlanego poszukujemy osoby na stanowisko:

Prawnik - specjalista ds. umówMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • przygotowywanie i opiniowanie umów z podwykonawcami i kontrahentami
  • analizowanie umów z zamawiającym
  • koordynacja i nadzór nad kompletowaniem dokumentów umownych i ich weryfikacja
  • prowadzenie negocjacji warunków umów z kontrahentami
  • prowadzenie korespondencji z inwestorami, kontrahentami oraz organami administracji
  • weryfikowanie dołączanych do umów zaświadczeń i załączników
  • uzyskiwanie koniecznych opinii oraz koordynacja wszelkich działań mających na celu właściwe zawieranie umów
  • prowadzenie rejestru obsługiwanych umów i zleceń

Wymagania:

  • wyksztacenie wyższe prawnicze
  • doświadczenie pracy lub współpracy z firmą z branży budowlanej przy obsłudze prawnej kontraktu
  • znajomość specyfiki branży budowlanej, doświadczenie w przygotowywaniu umów z podwykonawcami i kontrahentami
  • dobra i praktyczna znajomość przepisów prawa budowlanego,  prawa cywilnego oraz prawa handlowego
  • mile widziana znajomości prawa zamówień publicznych oraz znajomość procedur FIDIC
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę przy jednej z największych i najbardziej innowacyjnych inwestycji budowlanych w Polsce
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
  • przyjazną atmosferę
  • kontrakt na 4 lata z możliwością dalszego przedłużenia przy innej inwestycji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.