Prawnik - Doradca Podatkowy

Uchman i Partnerzy Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Zakres poniższych obowiązków będzie zależny od doświadczenia zawodowego:
- przygotowywanie pism procesowych w toku postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych,
- opracowywanie treści merytorycznych z obszaru doradztwa podatkowego w różnych formach, opinie, porady, artykuły, prezentacje, itp.
- obsługa klientów kancelarii w zakresie realizowanych zleceń,
- prowadzenie dokumentacji spraw.

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- uprawnienia Doradcy Podatkowego lub rozpoczęty proces zdobywania tych uprawnień,
- 2-3 letnie doświadczenie zawodowe,
- wysokie umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
- wysoka etyka pracy,
- umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy, zarządzania czasem,
- praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, programów prawniczych SIP Lex, SIP Legalis,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Umiejętności dodatkowe będące dodatkowym atutem podczas rekrutacji:
- biegła znajomość języka angielskiego prawniczego i biznesowego,
- znajomość międzynarodowego prawa podatkowego,
- znajomość programu do obsługi kancelarii Kleos,
- umiejętność prowadzenia prezentacji.

Prezentacja firmy

Uchman i Partnerzy sp. z o.o. jest Spółką Doradztwa Podatkowego. Podmiot... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Prawo / Prokuratura