Працівник складу

Staff In Sp. z o.o.

Свебодзін, lubuskie

Agencja Pracy Staff In powstała w 2014 r. na gruncie wieloletniego doświadczenia zdobytego we współpracy z międzynarodowymi agencjami zatrudnienia.

Staff In Sp. z o.o. jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 11088

Обов’язки:

  • Легка фізична робота при пакуванні одягу,

  • Сканування товару,

  • Внесення даних до компютера,

  • Перевірка товару на цілісність та товарний вид,

Miejsce pracy: Свебодзін

Від працівників очікуємо:

• Готовність працювати у 3 зміни, якщо є така потреба,

• Відповідальність,

• Вміння працювати в колективі,

Ми пропонуємо:

• Роботу по змінам,

• вигідну систему преміювання

• опіку координаторів під час періоду роботи

• безкоштовний доїзд до роботи

Осіб зацікавлених просимо відправляти Ваше резюме з номерами телефонів на електронну

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."