ПРАЦІВНИК СКЛАДУ/PRACOWNIK MAGAZYNU - Gdynia

OTTO Work Force

Gdynia, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdynia

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час шукаю клієнта на посаду:

ПРАЦІВНИК СКЛАДУ

Місце роботи: Гдиня
Опис роботи:
- складські роботи складаються з упаковки настільних ігор
- допомогти оператору у виробництві
- сортування пакетів
вимоги:
- відсутність протипоказань до фізичної роботи
- плюсом буде досвід у подібній посаді
- бажання працювати у 3 зміни
Ми пропонуємо:
- працевлаштування на підставі тимчасового трудового договору;
- погодинна ставка - 17,00 злотих / брутто
- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією.

Якщо ви зацікавлені, Тел. 509 784 121

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta, pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:

- prace magazynowe polegają na pakowaniu gier planszowych

- pomoc operatorowi przy produkcji

- segregowanie paczek

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy:

- zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej
- stawka godzinowa - 17.00 zł/brutto

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny:509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.