ПРАЦІВНИК СКЛАДУ/PRACOWNIK MAGAZYNU - Gdańsk Kowale

OTTO Work Force

Gdańsk Kowale, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk Kowale

OTTO Work Force Europe - одна з провідних компаній серед агентств з працевлаштування та персонального консультування, яка пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час шукаю клієнта з логістичної галузі на посаду:

ПРАЦІВНИК СКЛАДУ

Місце роботи: Gdańsk Kowale
Опис роботи:
- розвантаження / завантаження автомобілів;
- складські роботи;
- сортування посилок;
- допоміжні роботи на складі.
вимоги:
- відсутність протипоказань до фізичної роботи;
- плюсом буде досвід у подібній посаді;
- бажання працювати на дві зміни :
Ми пропонуємо:
- трудовий договір ;
- 17,00 злотих / брутто (денна ставка) та 22,10 злотих / брутто (нічна ставка)
- робота на двір зміни:
- працевлаштування в компанії зі встановленою ринковою позицією.
Якщо ви зацікавлені, Тел. 509 784 121

OTTO Work Force Europe jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży logistycznej pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

Opis stanowiska:

- rozładunek / załadunek samochodów;

- prace magazynowe;

- segregowanie paczek;

- prace porządkowe.

Wymagania:

- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

- dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

- umowę zlecenie - zatrudnienie od zaraz w ramach pracy tymczasowej;
- 17.00 zł/hbrutto ( stawka dzienny ) oraz 22.10 zł/hbrutto ( stawka nocna )

- wypłatę zawsze na czas;

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny:509 784 121

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.