Opis stanowiska pracy

Praktyki w dziale E-commerce w firmie Regatta Polska Sp. zo.o. Modlnica

E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się branży. Dajemy Ci możliwość poznania jej od środka w jednej z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich marek - Regatta.

Jeśli marzysz o pracy w E-commerce lub Marketingu, ta oferta jest dla Ciebie!

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Jesteś zainteresowany/a marketingiem online i posiadasz podstawową wiedzę z tego zakresu;
  • Zakupy w sklepach internetowych nie są Ci obce;
  • Jesteś studentem Dziennikarstwa, Marketingu, Filologii polskiej albo innego pokrewnego kierunku;
  • Pisanie i redagowanie tekstów sprawia Ci przyjemność;
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2;
  • Jesteś dyspozycyjny/a minimum 20 godzin w tygodniu.

Czego Cię nauczymy:

  • Jak pisać wartościowe teksty SEO;
  • Jak prowadzić analizy przy użyciu dostępnych narzędzi analitycznych (m.in. Google Analytics);
  • Jak korzystać z narzędzi CRO i na czym polegają testy A/B;
  • Na czym polega merchandising produktów;
  • Jak budować strategię komunikacji w social media;
  • Jak maksymalizować przychody w kampaniach płatnych w Google Ads i Facebook Ads;
  • … i wiele, wiele więcej

Co oferujemy dodatkowo:

  • Odbycie praktyk wg ściśle opracowanego programu;
  • Elastyczny grafik;
  • Pyszną kawę na co dzień i świeże owoce w każdy poniedziałek;
  • Możliwość stałej współpracy po zakończeniu praktyk.

Prezentacja firmy

Firma Regatta-Polska Sp z o.o., jest oficjalnym biurem sprzedaży ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo