Opis stanowiska pracy

Jesteś studentem min. 3 roku i chcesz zacząć swoją przygodę w IT? Interesujesz się bazami danych? Znasz SQL na dobrym poziomie? A może masz pomysł na to, by rozwijać się w obszarze ASP.NET i C# ? Jeżeli tak – to zapraszamy Cię na praktyki do Sente!

W ramach praktyk weźmiesz udział w realizacji zleceń dla naszych klientów. Będziesz rozwijać oprogramowanie efektywnie wspierające firmy w codziennej realizacji ich procesów. A wszystko to w niepowtarzalnej, twórczej atmosferze wśród doświadczonych praktyków – deweloperów, architektów i konsultantów.

Czego nauczysz się na praktykach? Jaki będzie przebieg praktyk?

Praktyki w Sente trwają przez 2 miesiące (lipiec i sierpień). W pierwszym okresie, w ramach cyklu szkoleń, zapoznasz się z używanymi przez nas narzędziami i technologiami a także z wytwarzanym przez nas oprogramowaniem. Prowadzone przez nas warsztaty i szkolenia pozwolą Ci na rozwinięcie praktycznych umiejętności. Następnie zaprosimy Cię do współpracy z naszym zespołem programistów. Będziesz realizować swoje pierwsze zadania. Poznasz codzienną pracę specjalistów oraz będziesz współpracować z nimi jako pełnoprawny członek zespołu IT.

Jak wygląda rekrutacja na praktyki?

Rekrutacja składa się z trzech etapów:

  1. Analizujemy CV, które do nas docierają.
  2. Wybrane osoby zapraszamy do wykonania testu zdalnego.
  3. Następnie spotykamy się u nas po to, by móc dokładniej poznać Twoje kompetencje z wybranego obszaru i opowiedzieć Ci jak pracujemy. W trakcie spotkania, w którym będzie uczestniczył specjalista IT oraz HR, możemy poprosić Cię także o rozwiązanie dodatkowych testów.

Dlaczego warto wziąć udział w praktykach?

  • będziesz miał/a okazję rozwijać się i uczyć od świetnych specjalistów IT,
  • poznasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania,
  • otrzymasz szansę zmierzenia się z przykładowymi zadaniami, które mogą wystąpić w projekcie realizowanym dla klienta,
  • zyskasz pakiet szkoleń i warsztatów, dzięki którym zdobędziesz cenną wiedzę i poszerzysz swoje umiejętności,
  • podpiszemy z Tobą umowę na czas trwania praktyk.

Wymagania

  • dobra znajomość SQL
  • podstawowa znajomość ASP.NET i C#
  • student 3 roku
  • zainteresowanie biznesem
  • wysoka komunikatywność

Jesteśmy firmą tworzącą oprogramowanie dla biznesu, mocno dostosowane do... indywidualnych potrzeb naszych klientów. Rozwiązujemy te problemy, których nie da się rozwiązać poprzez stosowanie ogólnodostępnych programów klasy ERP. Jesteśmy firmą opartą o samoorganizujące się zespoły i mamy bardzo spłaszczoną strukturę zarządzania. Każdy pracownik ma wpływ na kształt firmy i możliwość współdecydowania w różnych sprawach – od tych najmniejszych, aż do strategicznych i finansowych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca Praktyki / Staż , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting