Praktykant w zespole Security Service Integration

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

Udział w pracach zespołu Security Service Integration takich jak:

  • Wsparcie w pracach zespołu i działaniach operacyjnych
  • Wsparcie w przygotowaniu i administracji dokumentacją kontraktową (kontrakty operacyjne i projektowe), zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wsparcie w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji procesowej
  • Wsparcie w przygotowywaniu raportów
  • Udział w identyfikowaniu i wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów
  • Bieżąca obsługa zleceń klienta i wsparcie podczas realizacji prac, zgodnie z obowiązującymi procedurami

Wymagania:

  • Mile widziani studenci ostatnich lat studiów wyższych
  • Znajomość zagadnień z obszaru IT
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do rozwoju w obszarze IT oraz do ciągłej nauki
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania trafnych wniosków
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Obycie płatnych praktyk w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Możliwość uzgodnienia terminu praktyk
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Praktyki w rozwijającym się obszarze biznesowym

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy