Praktykant w dziale rekrutacji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. PDR/050/MKO

Zadania, przy których będziesz nas wspierać:

  • Czynne wsparcie przy procesach rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Współpraca z rekruterami przy projektach na terenie Polski
  • Poszukiwanie Kandydatów metodami tradycyjnymi i bezpośrednimi
  • Wstępna weryfikacja doświadczenia i motywacji Kandydatów do pracy tymczasowej oraz stałej
  • Aktywne uczestniczenie w spotkaniach rekrutacyjnych
  • Wspieranie codziennej pracy biura

Oferujemy:

  • 1-3 miesięczne praktyki, możliwość realizacji praktyk studenckich - praktyki bezpłatne, z możliwością późniejszego zatrudnienia
  • Współpraca z pozytywnie nastawionymi, energicznymi osobami
  • Zdobycie doświadczenia w branży HR w rozpoznawalnej firmie o globalnym zasięgu
  • Poszerzenie wiedzy i umiejętności, umożliwiające łatwiejszy start zawodowy

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Otwartości i komunikatywności
  • Inicjatywy w działaniu i zaangażowania
  • Dobra organizacja pracy
  • Zainteresowania zagadnieniami HR i rekrutacją
  • Dostępności min. 20 godzin w tygodniu
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials