Praktykant w Dziale Kadr i Płac

OTTO Work Force

Wrocław, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Wrocław

OTTO Work Force Polska Sp z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, posiadającą wieloletnie doświadczenie we wszystkich sektorach biznesu. Dzięki wiedzy
i doświadczeniu naszego zespołu świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.
Do naszego Zespołu Kadr i Płac poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT/KA W DZIALE KADR I PŁAC
Miejsce pracy: Wrocław (Bielany Wrocławskie)

Zadania, jakie możemy zaproponować:
• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem,
• Tworzenie i uzupełnianie teczek osobowych,
• Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,
• Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy,
• Obsługa i wysyłka korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
• Archiwizowanie dokumentacji,
• Wsparcie zespołu w innych pracach administracyjno-biurowych.

Oferujemy:
• Elastyczne godziny pracy (minimum 32 godzin praktyki w tygodniu),
• System szkoleń wewnętrznych,
• Współpracę z doświadczonymi Specjalistami ds. Kadr i Płac,
• Możliwość zdobycia cennej wiedzy i doświadczeń,
• Referencje po odbyciu praktyk,
• Praktyki płatne.

Dołącz do nas, jeśli:
• Interesujesz się problematyką Kadr i Płac – twardym HR,
• Jesteś dyspozycyjny min. 32 godziny w tygodniu,
• Jesteś skrupulatny i dokładny,
• Chcesz odbyć 3 miesięczne praktyki w międzynarodowej firmie,
• Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
• Cechuje Cię dobra organizacja własnej pracy,
• Jesteś otwarty na doświadczenia i chęci nauki.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.