Praktykant w dziale administracji

Heliotec

Regnów, 96-232 , łódzkie

Opis stanowiska pracy

Chciał(a)byś się rozwijać. Jesteś dokładna/-y. Chciał(a)byś się sprawdzić i zdobyć doświadczenie zawodowe. Zgłoś się do nas.

Oferujemy możliwość odbycia bezpłatnych praktyk polegających na tworzeniu baz danych. Jeśli chcesz zdobyć udokumentowane doświadczenie - jest to oferta dla Ciebie. Praca kilka-kilkanaście godzin w tygodniu. Możliwość wykonywania pracy zdalnie.

Odwiedź naszą stronę www i zaaplikuj już dziś.

Oferujemy:
- zdobycie doświadczenia zawodowego potwierdzonego referencjami
- elastyczny czas pracy (możliwość pracy zdalnej) - praktyki polegają na realizacji kolejnych zadań
- praktyki usankcjonowane umową - po zakończeniu praktyk wystawiamy zaświadczenie o ich odbyciu

Wymagania

- zapał do pracy :)
- konsekwentność
- dokładność
- znajomość języków obcych mile widziana

Prezentacja firmy

Heliotec to przyjazna środowisku firma specjalizująca się w produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa