Praktykant/ praktykantka w dziale rekrutacji

Olsztyn, pomorskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich zadań będzie należało:

  • wsparcie administracyjne przy rekrutacji zagranicznej i selekcji pracowników,
  • pomoc w bieżących sprawach biura,
  • koordynacja procesu rekrutacji pracowników,
  • współpraca z koordynatorami projektów zagranicznych,
  • przygotowywanie dokumentów oraz pism dla kandydatów.

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności od 3 do 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku,
  • zainteresowania tematyką zarządzania zasobami ludzkimi,
  • pozytywnego nastawienia,
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy.

Mamy do zaoferowania:

  • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz dobrych referencji w ramach bezpłatnych praktyk w Agencji Pracy Interkadra,
  • elastyczne godziny odbywania stażu,
  • możliwość odbycia praktyk studenckich.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki / Staż
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja