Praktykant księgowość/kontrolling

WASKO S.A.

Gliwice, śląskie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania w obszarze kontrollingu:

  1. Weryfikacja dokumentów pod kątem poprawności alokacji kosztów na projektach,
  2. Wprowadzenie budżetów projektów do systemu ERP,
  3. Weryfikacja i importowanie raportów czasu pracy do systemu ERP,
  4. Sporządzanie zestawień informacyjnych dot. realizacji budżetów projektów.

Zadania w obszarze księgowości:

  1. Segregowanie i wpinanie wydrukowanych faktur, dokumentów RW i innych do właściwych segregatorów,
  2. Akceptacja metryk faktur zakupu w INTRADOK, drukowanie metryk i łączenie ich z fakturami zakupu,
  3. Odbiór poczty firmowej,
  4. Inne zlecone zadania przez pracowników.

Wymagania:

  1. student 2-3- roku kierunkowych licencjackich lub 1 uzupełniających magisterskich,
  2. dyspozycyjność od 2-3 dni tygodniowo.

Oferujemy:

  1. umowę cywilnoprawną
  2. szansę na rozwój.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.